Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • Deutsch
  • English

Obsah

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

VE ŠKOLNÍM ROCE 2020/2021

PONDĚLÍ

Název kroužku

Vedoucí

Čas

Logopedický kroužek

1. stupeň

Mgr. Eva Zedníková

individuálně dle dohody

12,00 – 13,00, učebna I. A

Logopedický kroužek

1. stupeň

Mgr. Naděžda Kroupová

individuálně dle dohody

13,00 – 14,00, učebna IV. A

Kroužek logiky a deskových her pro ST

Mgr. Martina Řápková

13,00 – 14,30

PC I. přízemí B

Kroužek logiky a deskových her pro 3. třídy

Mgr. Alena Faustová

13,00 – 14,30

učebna III. B

Kroužek doučování

4. třídy

Mgr. Denisa Kanalošová

13,00 – 14,00

učebna IV. B

Kroužek doučování

8. třída

Mgr. Jitka Wessela

14,00 – 15,00

učebna VIII. A

Autikroužek

RHST

Mgr. Jana Hřibovská

Ing. Lenka Malá

12,00 – 13,00

učebna RHST III.

ŠD kroužek logiky a deskových her

Mgr. et Mgr. Eva Dušková

14,00 – 15,30

PC II. 2. patro B

Kroužek vaření

ST

Bc. Lenka Džambasova

Petra Tišlerová

14,00 – 17,00 1x za 14 dnů

cvičná kuchyňka ST

Rytmické hry

3. – 9. třída, ST

Mgr. Jakub Řehák

 

14,00 – 15,00

hudebna TV

ÚTERÝ

Název kroužku

Vedoucí

Čas

Logopedický kroužek

Přípravné třídy

Bc. Jana Kolářová

 

individuálně dle dohody

12,00 – 13,00, učebna PT B

Logopedický kroužek

1. stupeň

Mgr. Hana Smáková

 

individuálně dle dohody

12,00 – 13,00, třída II. A

Kroužek logiky a deskových her pro 4. třídy

Mgr. Denisa Kanalošová

13,00 – 14,30

učebna IV. B

ŠD kroužek logiky a deskových her

Ivana Telekiová

14,00 – 15,30

PC I. přízemí B

Kroužek logiky a deskových her pro 2. stupeň

Mgr. Jitka Wessela

14,00 – 15,30

PC II. 2. patro B

Kroužek „Šikovné ruce“

6. – 9. třída

Mgr. Lucie Šmídlová

14,00 – 15,30

učebna VI. A

Kroužek doučování

7. třída

Mgr. Jaroslava Wessela

14,00 – 15,00

učebna VII. A

Čtenářský klub

6. třídy

Mgr. Štěpánka Kotková

14,00 – 15,30

učebna VI. B

STŘEDA

Název kroužku

Vedoucí

Čas                                          

Pěvecký sbor „Lísteček“

1. – 9. třída, ST, PT

Mgr. Barbora Nováková

Jaroslava Siváková

14,00 – 15,30

učebna ST III.

Logopedický kroužek

ST

Mgr. Eva Rajčanová

individuálně dle dohody

13,00–14,00, učebna RHST II.

ŠD kroužek logiky a deskových her

Mgr. Marcela Brotánková

13,00 – 14,30

PC I. přízemí B

Kroužek logiky a deskových her pro 6. – 9. třída

Mgr. Markéta Beránková

14,00 – 15,30

PC II. 2. patro B

Kroužek logiky a deskových her pro 1. – 5. třída, ST

Bc. Roman Olah

14,00 – 15,30

PC I. přízemí B

ČTVRTEK

Název kroužku

Vedoucí

Čas

Výtvarný kroužek

Přípravné třídy

Bc. Alena Bušková

13,00 – 14,00

učebna PT C

Keramika

1. – 9. třída, ST

Mgr. Pavla Mansfeldová

Drahoslava Týrová

13,00 – 15,00 1x za 14 dnů

keramická dílna

Kroužek doučování

1. třídy

Mgr. Eva Zedníková

12,00 – 13,00

učebna I. A

Kroužek doučování

2. - 3. třída

Mgr. Hana Smáková

 

12,00 – 13,00

učebna II. A

Kroužek doučování

4. třída

Mgr. Naděžda Kroupová

13,00 – 14,00

učebna IV. A

Kroužek doučování

9. třída

Mgr. Markéta Beránková

14,00 – 15,00

učebna IX. B

ŠD kroužek logiky a deskových her

Ilona Houdková

14,00 – 15,30

PC I. přízemí B

Kroužek logiky a deskových her pro 2. stupeň

Mgr. Jan Šilhavý

14,00 – 15,30

PC II. 2. patro B

Klub Školní parlament

2. – 9. třída

Mgr. Šárka Prošková

14,00 – 15,30

učebna IT 2. p. B

PÁTEK

Název kroužku

Vedoucí

Čas

Taneční kroužek

1. stupeň, PT

Jana Kuchárová

13,00 – 14,00

posilovna

Taneční kroužek

2. stupeň

Jana Kuchárová

14,00 – 15,00

posilovna

Logopedický kroužek

1. stupeň

Mgr. Monika Moouchová

 

individuálně dle dohody

12,00 – 13,00, učebna I. B

Sportovní hry

1. stupeň

Mgr. Denisa Kanalošová

13,00 – 14,00

velká tělocvična

DEN A HODINA STANOVENA DLE ZÁJMU A POŘÁDANÉ AKCE

Kroužek SOS

6. - 9. třída

Mgr. Jitka Wessela

vyhlašované akce pro zájemce

Turisticko-sportovní kroužek 1. - 9. třída, ST

Renata Kratochvílová

vyhlašované akce pro zájemce

Akce školní družiny

vychovatelky školní družiny

vyhlašované akce pro zájemce