Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • Deutsch
  • English

Obsah

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

VE ŠKOLNÍM ROCE 2021/2022

PONDĚLÍ

Název kroužku

Vedoucí

Čas

Logopedický kroužek

1. stupeň

Mgr. Hana Smáková

individuálně dle dohody

13,00 – 14,00, učebna III. A

Logopedický kroužek

1. stupeň

Mgr. Naděžda Kroupová

individuálně dle dohody

13,00 – 14,00, učebna V. A

Kroužek doučování

VI. A

Mgr. et Mgr. Eva Dušková 14,00 - 15,00, učebna VI. A

Kroužek doučování

VII. B

Mgr. Štěpánka Kotková 14,00 - 15,00, učebna VII. B

Kroužek doučování

VIII. A

Mgr. Jaroslava Wessela 14,00 - 15,00, učebna VIII. A

Kroužek logiky a deskových her pro 4. třídy

Mgr. Alena Faustová

13,00 – 14,30 , učebna IV. B

Kroužek logiky a deskových her, 6. - 9. třída

Mgr. Markéta Beránková

14,00 – 15,30

PC  II. pratro B

Kroužek "Šikovné ruce - výtvarný" 6. - 9. třída

Mgr. Lucie Šmídlová

14,00 - 16,00 1x za 14 dnů

učebna VII. A

Keramika

1. - 9. třída, ST

Mgr. Pavla Mansfeldová

Drahoslava Týrová

13,00 - 15,00 1x za 14 dnů

keramická dílna

Kroužek vaření, ST

Bc. Lenka Džambasová

Petra Tišlerová

14,00 - 17,00 1x za 14 dnů

cvičná kuchyňka ST

ÚTERÝ

Název kroužku

Vedoucí

Čas

Logopedický kroužek

Přípravné třídy

Bc. Jana Kolářová

individuálně dle dohody

12,00 – 13,00, učebna PT A

Kroužek doučování

II. A

Mgr. Eva Zedníková

12,00 – 13,30

učebna II. A

Kroužek doučování

II. B

Mgr. Monika Moouchová

12,00 – 13,30

učebna II. B

Kroužek doučování

III. A

Mgr. Hana Smáková

13,00 – 14,00

učebna III. A

Kroužek doučování

V. A

Mgr. Naděžda Kroupová

13,00 – 14,00

učebna V. A

Kroužek logiky a deskových her pro ST Mgr. Martina Řápková

13,00 – 14,30

PC I. přízemí B

Kroužek logiky a deskových her pro 5. třídy

Mgr. Denisa Kanalošová

13,00 – 14,30

učebna V. B

Badatelský klub 

5. - 9. třída

Mgr. et Mgr. Eva Dušková

14,00 – 15,30

učebna VI. A

Rytmické hry

3. - 9. třída

Mgr. Jakub Řehák

14,00 - 15,00

Hudebna TV

STŘEDA

Název kroužku

Vedoucí

Čas                                          

Pěvecký sbor „Lísteček“

1. – 9. třída, ST, PT

Mgr. Barbora Nováková

Jaroslava Siváková

14,00 – 15,30

učebna ST II.

Logopedický kroužek

ST

Mgr. Eva Rajčanová

individuálně dle dohody

13,00–14,00, učebna RHST II.

ŠD kroužek logiky a deskových her 1. - 5. třída, ST

Bc. Roman Olah

14,00 – 15,30

PC I. přízemí B

Kroužek doučování

VII. A

Mgr. Lucie Šmídlová

14,00 – 15,00

učebna VII. A

ČTVRTEK

Název kroužku

Vedoucí

Čas

Logopedický kroužek

1. stupeň

Mgr. Eva Zedníková

individuálně dle dohody

12,00 - 13,00 učebna II. A

Logopedický kroužek

1. stupeň

Mgr. Monika Moouchová

individuálně dle dohody

12,00 - 13,00 učebna II. B

Kroužek doučování

VI. B

Mgr. Markéta Beránková

14,00 – 15,00

učebna VI. B

ŠD kroužek logiky a deskových her, 6. - 9. třída

Mgr. Jan Šilhavý

14,00 - 15,30

PC II. 2. patro B

Školní parlament

2. - 9. třída

Mgr. Denisa Kanalošová

Mgr. Jaroslava Wessela

14,00 – 15,00

učebna IT 2. p. B

PÁTEK

Název kroužku

Vedoucí

Čas

Taneční kroužek

1. - 5. třída, PT

Jana Kuchárová

13,00 – 14,00

posilovna

Taneční kroužek

6. - 9. třída

Jana Kuchárová

14,00 – 15,00

posilovna

Kroužek doučování

III. B

Mg. Marcela Brotánková

13,00 - 14,00

učebna III. B

DEN A HODINA STANOVENA DLE ZÁJMU A POŘÁDANÉ AKCE

Kroužek SOS

6. - 9. třída

Mgr. Jitka Wessela

vyhlašované akce pro zájemce

Turisticko-sportovní kroužek 1. - 9. třída, ST

Renata Kratochvílová

vyhlašované akce pro zájemce

Akce školní družiny

vychovatelky školní družiny

vyhlašované akce pro zájemce

Orientální tance Alena Houšková vyhlašované akce pro zájemce

Kroužek Autikroužek

Mgr. Jana Hřibovská

individuálně dle dohody