Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • Deutsch
  • English

lgog

Svátek

Svátek má Xenie

Zítra má svátek René

Státní svátky a významné dny na zítřek:

  • Mezinárodní den nekupování ničeho

Datum a čas

Dnes je neděle, 27. 11. 2022, 4:09:37

Obsah

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

VE ŠKOLNÍM ROCE 2022/2023

PONDĚLÍ

Název kroužku

Vedoucí

Čas

Doučování NPO Logopedie

1. třídy

Mgr. Naděžda Kroupová

individuálně dle dohody

12,00 – 13,00, učebna I. A

Doučování NPO Logopedie

2. třídy

Mgr. Naděžda Kroupová

individuálně dle dohody

13,00 – 14,00, učebna I. A

Doučování NPO Logopedie

3. třídy

Mgr. Eva Zedníková

individuálně dle dohody

13,00 - 14,00, učebna III. A

Doučování NPO Logopedie

4. - 5. třídy

Mgr. Hana Smáková

individuálně dle dohody

13,00 - 14,00, učebna IV. A

Doučování Šablony

VII. A

Mgr. et Mgr. Eva Dušková 14,00 - 15,00, učebna VII. A

Doučování Šablony

VIII. A

Mgr. Lucie Šmídlová

14,00 - 15,00 , učebna VIII. A

Doučování Šablony

VIII. B

Mgr. Štěpánka Kotková

14,00 – 15,00, učebna VIII. B

Kroužek logiky a deskových her pro 1. stupeň

Mgr. Denisa Kanalošová

13,00 - 14,30

učebna I. B

Kroužek logiky a deskových her pro 5. třídy

Mgr. Alena Faustová

13,00 - 14,30

učebna V. B

Kroužek logiky a deskových her, 6. - 9. třída

Mgr. Markéta Beránková

14,00 - 15,30

PC II. 2. p. B

Kroužek logiky a deskových her pro ST

Mgr. Martina Řápková

14,00 - 15,30

PC I. přízemí B

ÚTERÝ

Název kroužku

Vedoucí

Čas

Logopedický kroužek

Přípravné třídy

Bc. Jana Kolářová

individuálně dle dohody

12,00 – 13,00, učebna PT A

Taneční a jóga

1. - 3. třída

Mgr. Markéta Nedvědová

13,00 – 14,00

učebna I. C

Kroužek "Šikovné ruce výtvarný" 1. - 5. třída

Mgr. Lucie Šmídlová

13,00 – 14,00

učebna VIII. A

Doučování Šablony

IV. A

Mgr. Hana Smáková

13,00 – 14,00

učebna IV. A

Doučování NPO

IX. A

Mgr. Jaroslava Wessela

14,00 – 15,00

učebna IX. A

Pěvecký sbor „Lísteček“

1. – 9. třída, ST, PT

Mgr. Barbora Nováková

Jaroslava Siváková

14,00 – 15,30

učebna ST II.

Rytmické hry

4. - 9. třída, ST

Mgr. Jakub Řehák

14,00 – 15,00

hudebna TV

STŘEDA

Název kroužku

Vedoucí

Čas                                          

Doučování Šablony

I. A

Mgr. Naděžda Kroupová

12,00 – 13,00

učebna I. A

Doučování NPO Logopedie

III. B

Mgr. Monika Moouchová

13,00–14,00

učebna III. B

Doučování Šablony

VII. B

Mgr. Markéta Beránková

14,00 – 15,00

učebna VII. B

Doučování NPO Logopedie

ST

Mgr. Eva Rajčanová

individuálně dle dohody

13,00 - 14,00 učebna RHST II.

Kroužek logiky a deskových

her 1. - 5. třída, ST

Bc. Roman Olah

14,00 - 15, 30

PC I. přízemí B

Kroužek logiky a deskových

her, 6. - 9. třída

Mgr. Jan Šilhavý

14,00 - 15, 30

PC II. 2. patro B

Badatelský klub

5. - 9. třída

Mgr. et Mgr. Eva Dušková

14,00 - 15, 00

učebna VII. A

Keramika

1. - 9. třída, ST

Mgr. Pavla Mansfeldová

13,00 - 15,00 1 x 14 dnů

keramická dílna

ČTVRTEK

Název kroužku

Vedoucí

Čas

Doučování Šablony

III. A

Mgr. Eva Zedníková

13,00 – 14,00

učebna III. A

Doučování Šablony

III. B

Mgr. Monika Moouchová

13,00 – 14,00

učebna III. B

Doučování NPO

VI. B  

Mgr. Jitka Wessela

14,00 – 15,00

učebna VI. B

Doučování NPO

VI.A Ester Balogová-Luková

Mgr. Naděžda Kroupová

Mgr. Jana Miklovičová

12,00 – 14,00

učebna I. A

Školní parlament

2. – 9. třída

Mgr. Denisa Kanalošová

Mgr. Jaroslava Wessela

14,00 – 15,00

učebna IT 2. p. B

DEN A HODINA STANOVENA DLE ZÁJMU A POŘÁDANÉ AKCE

Turisticko-sportovní kroužek 1. - 9. třída, ST

Renata Kratochvílová

vyhlašované akce pro zájemce

Kroužek vaření a tvoření

ST

Bc. Lenka Džambasova

Petra Tišlerová

vyhlašované akce pro zájemce

Akce školní družiny

vychovatelky školní

družiny

vyhlašované akce pro zájemce

Autikroužek

Mgr. Jana Hřibovská

individuálně dle dohody